Odśwież i zabezpiecz posadzkę betonową

RENOWACJA POSADZEK BETONOWYCH W PIWNICACH, GARAŻACH

Nasza firma oferuje kompleksową usługę renowacji posadzek betonowych (wyłączając lastryko) – obejmującą przygotowanie podłoża, przeprowadzenie prac i okres gwarancyjny. Kolorystyka posadzki może być dowolna, ale z estetycznych względów najczęściej wybiera się odcień szarości. Do malowania zarówno nowych, jak i używanych powierzchni betonowych stosujemy dwuskładnikową farbę epoksydową HYDROMAT Epoxy Floor 2K Paint.

1.

Oczyszczenie podłoża

Przygotowujemy podłoże, czyli szlifujemy warstwę betonu, myjemy i gruntujemy.

2.

Wylewka

Równomiernie nakładamy wylewkę samopoziomującą na podłożu.

3.

Warstwa epoksydowa

Nakładamy wysoko odporną warstwę żywiczną HYDROMAT Epoxy Floor 2K Paint.

Stosujemy tylko atestowane produkty

Posadzka w piwnicy będzie jak nowa!

Renowacja posadzki w piwnicy
Autoryzacja Hydronylon

Stosujemy markowe produkty tylko
renomowanych producentów

HYDROMAT

Karta
Produktu

Proof Tech

Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą
marki HYDRONYLON. Działamy na terenie całej Polski.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów. Ponad 60 opinii na oferteo.pl – wszystkie na pięć gwiazdek!

oferteo.pl

opinie

na podstawie ponad 60 opinii

google.com

na podstawie ponad 30 opinii

Renowacja posadzek betonowych może być wykonana na różne sposoby. Jednym z nich jest użycie dwukomponentowej, wodorozcieńczalnej farby epoksydowej HYDROMAT Epoxy Floor 2K Paint. Naprawa posadzki betonowej tą farbą jest skuteczna i trwała.

Zalety farby epoksydowej HYDROMAT

Farba ta jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ posiada wiele zalet. Po pierwsze, farba epoksydowa jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, co czyni ją idealną do zastosowania na posadzkach betonowych. Ponadto, farba epoksydowa jest również odporna na chemikalia i promieniowanie UV, co zapewnia długotrwałą ochronę dla posadzki.

Farba epoksydowa jest również wodoodporna, co jest szczególnie ważne dla posadzek w pomieszczeniach, gdzie są narażone na wilgoć, (np. w piwnicach). Dzięki temu, posadzki będą bezpieczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Farba epoksydowa ma również wiele różnych kolorów do wyboru, co pozwala na stworzenie indywidualnego stylu dla każdego pomieszczenia, chociaż najczęściej wybiera się kolor szary ze względów estetycznych.

Naprawa posadzki betonowej

Przed przystąpieniem do renowacji posadzki betonowej, konieczne jest dokładne przygotowanie podłoża. Posadzka powinna być dokładnie oczyszczona i osuszona, aby farba epoksydowa dobrze przylegała. Następnie miesza się dwa składniki, po czym farba HYDROMAT Epoxy Floor 2K Paint jest jest nakładana na powierzchnię.

Po nałożeniu farby epoksydowej, konieczne jest poczekanie, aż powierzchnia całkowicie wyschnie, co może zająć kilka godzin lub dni, w zależności od warunków. Po zakończeniu procesu renowacji, posadzka betonowa będzie wyglądać jak nowa i zapewni długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami.

Podsumowując, użycie dwukomponentowej, wodorozcieńczalnej farby epoksydowej HYDROMAT Epoxy Floor 2K Paint jest skutecznym sposobem na renowację posadzek betonowych. Farba ta jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemikalia, wodoodporna oraz oferuje wiele różnych kolorów do wyboru.

Nasze Realizacje

Zobacz jak pracujemy