Close

Białe Ciepło – skuteczny system izolacji natryskowej

Na tle innych, często stosowanych metod izolacji termiczno-akustycznej, nowoczesny system izolacyjny „Białe Ciepło” wyróżnia się swoimi wyjątkowymi parametrami i właściwościami użytkowymi. Ocieplenie z wykorzystaniem tego innowacyjnego materiału to gwarancja skutecznej izolacji termicznej i akustycznej. Czym cechuje się system „Białe Ciepło” i dlaczego warto go wykorzystać?

Właściwości izolacji termiczno-akustycznej „Białe Ciepło”

„Białe Ciepło” to wyjątkowy ultralekki materiał o śnieżnobiałej barwie, który cechuje się wyjątkowo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Dzięki niepalności oraz odporności na korozję chemiczną i biologiczną materiał może być z powodzeniem wykorzystany w tradycyjnych budynkach wielorodzinnych, oraz obiektach publicznych. Istotną zaletą jest także znaczna redukcja hałasu, którą zapewnia izolacja z wykorzystaniem tego materiału.

Ocieplenie systemem „Białe Ciepło” wykonywane za pomocą specjalistycznego agregatu oraz innych narzędzi pozwalających uzyskać porowatą lub gładką strukturę o optymalnej grubości. Po nałożeniu odpowiedniej warstwy materiału i jego całkowitym wyschnięciu powierzchnia może zostać pomalowana.

Zalety wykorzystania systemu „Białe Ciepło”

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, natryskowy system izolacji termiczno-akustycznej „Białe Ciepło” stanowi obecnie jedną z najlepszych metod ociepleniowych dostępnych na rynku izolacji termicznych. Ocieplenie z użyciem tego systemu pozwala skutecznie ograniczyć utratę ciepła z ogrzewanej przestrzeni, a dodatkowo zapewnia doskonałą izolację akustyczną.

System „Białe Ciepło” to wyjątkowo uniwersalna metoda izolacji, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywana zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Materiał doskonale sprawdzi się m.in. w biurach, restauracjach, halach produkcyjnych i widowiskowych, garażach wielkopowierzchniowych lub po prostu jako klasyczna izolacja stropów piwnic budynków wielorodzinnych. Niewątpliwą zaletą tej metody jest również jej szybka aplikacja oraz stosunkowo niewielki nakład pracy i pieniędzy potrzebny do wykonania izolacji.

Czyste Powietrze 2022
Zamknij