Close

Zajęliśmy 1 miejsce w Polsce – Spotkanie Crossin 2024

Z ogromną radością i dumą pragniemy podzielić się z Wami wyjątkowymi wieściami z naszego corocznego spotkania z Autoryzowanymi Wykonawcami Crossin, znanego producenta pian poliuretanowych klasy premium. To wydarzenie, które każdego roku gromadzi profesjonalistów z naszej branży, stało się dla nas okazją do świętowania wyjątkowego osiągnięcia.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że firma Termo-Strop została wyróżniona dyplomem za największą w Polsce ilość zrealizowanych inwestycji z użyciem systemów izolacji Crossin w roku 2023! To wyróżnienie jest dla nas nie tylko potwierdzeniem wysokiej jakości naszej pracy, ale także świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci, wybierając nasze usługi dla zapewnienia najlepszej możliwej izolacji ich budynków.

Termo-Strop - dyplom za 1 miejsce

Spotkanie, jak co roku, obfitowało w podsumowanie naszej działalności, omówienie działań i wyzwań na przyszłość. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy oraz omówienia innowacji w branży izolacji poliuretanowej, co pozwala nam nieustannie podnosić jakość naszych usług.

Zakończenie spotkania stanowiła świetna impreza integracyjna, która umocniła nasze relacje zarówno wewnątrz zespołu Termo-Strop, jak i z naszymi partnerami oraz dostawcami. Wierzymy, że takie momenty wspólnego świętowania sukcesów są niezbędne dla budowania silnych i trwałych relacji biznesowych.

Dziękujemy całemu zespołowi Termo-Strop za ich nieustające zaangażowanie i ciężką pracę, która przyczynia się do naszych wspólnych sukcesów. Również dziękujemy firmie Crossin za docenienie naszych wysiłków i zaufanie, jakim nas obdarza, udostępniając swoje innowacyjne rozwiązania. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania i sukcesy, które przed nami, dążąc do utrzymania pozycji lidera w dziedzinie izolacji piankowej w Polsce.

Zespół Termo-Strop

Czyste Powietrze - Darmowa Konsultacja
Zamknij